Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie - Strona główna

Slider

Usługi

Rejestracja

online

Rejestracja

online

przejdź

Profilaktyka

chorób

Profilaktyka

chorób

przejdź

Nocna i Świąteczna

opieka zdrowotna

Nocna i Świąteczna

opieka zdrowotna

Przejdź

Zamówienia

przetargi

Zamówienia

przetargi

przejdź

Poradnie

dla pacjenta

Poradnie

dla pacjenta

przejdź

Kontakt

dojazd

Kontakt

dojazd

przejdź

SPG ZOZ w Rybnie

Szybki kontakt

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie

ul. Zajeziorna 58
13-220 Rybno

  • Rejestracja:

    23 696 60 24
  • 23 696 68 33
  • Otwarta pn. - pt.

    08:00 - 18:00

Aktualności

Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 28 tydzień

Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 28 tydzień

Okres liczba szczepień w tym w pełni zaszczepieni 28 tydzień (12.07 – 18.07) 259…
Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 27 tydzień

Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 27 tydzień

Okres liczba szczepień w tym w pełni zaszczepieni 27 tydzień (05.07 – 11.07) 300…
Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 26 tydzień

Punkt szczepień w Rybnie - statystyki 26 tydzień

Okres liczba szczepień w tym w pełni zaszczepieni 26 tydzień (28.06 – 04.07) 327…
nasza-misja

Nasza Misja

"...lepiej zapobiegać, lepiej diagnozować, lepiej leczyć..."

SPG ZOZ jest jedynym podmiotem leczniczym świadczącym usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na terenie naszej gminy. Jest położony kilkaset metrów od centrum w otoczeniu pięknej zieleni. Z naszych usług korzysta ponad 80% populacji gminy.

Ankieta Satysfakcji z Usług

Ankieta - tekst

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety w celu zbadania Państwa poziomu satysfakcji z oferowanych przez Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie usług medycznych.

Prosimy o rzetelne i kompletne wypełnienie ankiety. Szczere odpowiedzi umożliwią nam zapoznanie się z opiniami i oczekiwaniami pacjentów zgłaszających się do naszej placówki oraz podjęcie dalszych działań mających na celu poprawę i doskonalenie jakości usług medycznych. Badanie jest anonimowe.

ankieta

Podziękowania

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Rybno Pana Tomasza Węgrzynowskiego za zdecydowane działania na rzecz ochrony zdrowia i życia mieszkańców. Za wspieranie naszych działań oraz propagowanie powszechnego noszenia środków ochrony indywidualnej. Dziękujemy za maseczki ochronne.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia „Żabianka” za przekazywanie własnoręcznie wykonywanych przyłbic. Piękny gest. Dziękujemy za wsparcie w tym szczególnym czasie. Szczególne podziękowania za osobiste zaangażowanie dla Państwa Bożeny i Grzegorza Rozentalskich.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego GRALBET sp. z o.o. reprezentowanego przez Pana Michała Borasińskiego – Prezesa Zarządu za zakup profesjonalnej pralko-suszarki. Państwa wsparcie jest nieocenione.

Obraz1

Serdecznie podziękowania dla Firmy Direx Ireneusz i Dorota Prudzyńscy Spółka jawna za zakup kombinezonów ochronnych. Dziękujemy za okazane serce i hojność.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Firmy PRADMA DARIUSZ NARUSZEWICZ za przekazanie przyłbic ochronnych. Dziękujemy za życzliwy gest i wsparcie. Szczególne podziękowania za osobiste zaangażowanie dla Panów Adama i Dawida Bochno.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Państwa Moniki i Piotra Truszczyńskich - Firma TRUX BUD za przekazanie środków dezynfekcyjnych. Dziękujemy za Państwa wsparcie.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Szaj za przekazanie maseczek ochronnych.Dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla firmy KIM Sp.zo.o. za przekazanie stacji do prasowania i parowania odzieży medycznej. Dziękujemy za ten piękny gest!

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Pana Witolda Ćwiek właściciela ZPUH „Monter” za wsparcie finansowe zakupu środków ochrony indywidualnej. Dziękujemy za życzliwość i okazaną hojność!

Obraz1

Serdeczne podziękowania dla Radnych Gminy Rybno Pani Joanny Słupskiej oraz Panów Piotra Kornatowskiego, Łukasza Głowackiego, Grzegorza Januszewskiego , Grzegorza Rozentalskiego za zakup kombinezonów ochronnych. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie